KONST / Oljemålningar / Oljemålning 4647120
nr 464 7120
Arne Cassel, 1939, Flickporträtt, 75x49 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
300 kr
måndag 16 april 2007
kl 16:06:43
250 kr